MEČ
16.05.21 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Liva Yildiz | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Turkey
01.02.03, 21 Godina
01.02.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
28.02.02, 22 Godina
28.02.02, 22 Godina
Melis Ayda Uyar vs. Liva Yildiz - Međusobni mečevi
23.05.21 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Liva Yildiz | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
16.05.21 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Liva Yildiz | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Melis Ayda Uyar form & Liva Yildiz form
Melis Ayda Uyar - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Liva Yildiz - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-3, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eloise De Mooij | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Glowacka | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Emma Rizzetto | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Perelygina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-1, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.22 kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Vicky Veloso | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Shona Nakano | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
15.08.22 kval. | vs. Luca Sophie Bohlen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Anne Schaefer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Eupen - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
06.06.22 kval. | vs. Fiona Codino | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 1-6 | detalj meča |