MEČ
02.05.23 | 1. kolo | Lara Schmidt | Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lara Schmidt | Melis Ayda Uyar | |
1. servis % | 35/48 (73%) | 38/51 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/35 (77%) | 17/38 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/13 (23%) | 4/13 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/51 (59%) | 18/48 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Schmidt | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Melis Ayda Uyar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
01.02.03, 21 Godina
01.02.03, 21 Godina
Lara Schmidt vs. Melis Ayda Uyar - Međusobni mečevi
02.05.23 | 1. kolo | Lara Schmidt | Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Lara Schmidt form & Melis Ayda Uyar form
Lara Schmidt - Posljednji mečevi
W50+H Calvi - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Melis Ayda Uyar - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detalj meča |