MEČ
05.08.18 | 2. kolo kval. | Markus Eriksson | Anze Arh | 5-7, 6-4, 6-4 | Portoroz Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Markus Eriksson | Anze Arh | |
1. servis % | 63/105 (60%) | 53/105 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/63 (62%) | 32/53 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 23/42 (55%) | 29/52 (56%) |
Osvojene break-lopte | 6/15 (40%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/105 (42%) | 43/105 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/210 (50%) | 104/210 (50%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 8 |
Asovi | 7 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Markus Eriksson | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Markus Eriksson | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Markus Eriksson | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Markus Eriksson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Markus Eriksson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Markus Eriksson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Markus Eriksson | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Markus Eriksson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Markus Eriksson | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
14.02.99, 25 Godina
14.02.99, 25 Godina
Markus Eriksson vs. Anze Arh - Međusobni mečevi
05.08.18 | 2. kolo kval. | Markus Eriksson | Anze Arh | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | Portoroz Challenger | tvrda |
Markus Eriksson form & Anze Arh form
Markus Eriksson - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.21 Polufinale | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - odustajanje | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
08.08.21 Finale | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
07.08.21 Polufinale | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Grasse - zemlja | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Anze Arh - Posljednji mečevi
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detalj meča |