MEČ
19.04.21 | 1. kolo kval. | Martin Zeljenka | Anze Arh | 7-5, 1-6, 10-3 | M15 Sibenik | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hungary
12.02.98, 26 Godina
12.02.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
14.02.99, 25 Godina
14.02.99, 25 Godina
Martin Zeljenka vs. Anze Arh - Međusobni mečevi
19.04.21 | 1. kolo kval. | Martin Zeljenka | Anze Arh | 7-5, 1-6, 10-3 | detalj meča | M15 Sibenik | zemlja |
Martin Zeljenka form & Anze Arh form
Martin Zeljenka - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | detalj meča |
Anze Arh - Posljednji mečevi
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detalj meča |