MEČ
17.06.21 | 2. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Markus Eriksson | 6-2, 6-1 | M25 Grasse | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alvaro Lopez San Martin | Markus Eriksson | |
1. servis % | 19/32 (59%) | 35/53 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/19 (95%) | 18/35 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/13 (77%) | 8/18 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/53 (51%) | 4/32 (13%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 6 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 4-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Markus Eriksson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alvaro Lopez San Martin vs. Markus Eriksson - Međusobni mečevi
17.06.21 | 2. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Markus Eriksson | 6-2, 6-1 | detalj meča | M25 Grasse | zemlja |
Alvaro Lopez San Martin form & Markus Eriksson form
Alvaro Lopez San Martin - Posljednji mečevi
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Troyes Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Lyon - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Markus Eriksson - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.21 Polufinale | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - odustajanje | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
08.08.21 Finale | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
07.08.21 Polufinale | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Grasse - zemlja | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | detalj meča |