Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
14.02.99, 25 Godina
14.02.99, 25 Godina
Arjun Kadhe vs. Anze Arh - Međusobni mečevi
02.11.20 | 1. kolo kval. | Arjun Kadhe | Anze Arh | 7-66, 6-2 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Arjun Kadhe form & Anze Arh form
Arjun Kadhe - Posljednji mečevi
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.22 kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |
Anze Arh - Posljednji mečevi
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detalj meča |