MEČ
28.08.22 | 1. kolo kval. | Nicolas Hollender | Peter Samosi | 6-2, 6-2 | M25 Szabolcsveresmart | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
20.09.01, 22 Godina
20.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
30.11.98, 25 Godina
30.11.98, 25 Godina
Nicolas Hollender vs. Peter Samosi - Međusobni mečevi
28.08.22 | 1. kolo kval. | Nicolas Hollender | Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detalj meča | M25 Szabolcsveresmart | zemlja |
Nicolas Hollender form & Peter Samosi form
Nicolas Hollender - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Omar Rehan Sumar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Andres Doria Medina Aviles | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Paysse | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Crosio | 6-72, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Gustavo Giudici | 7-65, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Zeitune | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 7-65, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Peter Samosi - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Florenta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 7-65, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Karlo Ban | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prostejov - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-712, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Aleksander Zdzuj | 6-73, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Enrico Becuzzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča |