Turkmenistan
08.01.97, 27 Godina
11350 $
08.01.97, 27 Godina
11350 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
12.02.98, 26 Godina
12.02.98, 26 Godina
Isa Mammetgulyyev vs. Martin Zeljenka - Međusobni mečevi
06.08.18 | 2. kolo kval. | Martin Zeljenka | Isa Mammetgulyyev | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | Slovakia F3 | zemlja |
23.07.18 | kval. | Isa Mammetgulyyev | Martin Zeljenka | 6-4, 6-1 | detalj meča | Slovakia F1 | zemlja |
Isa Mammetgulyyev form & Martin Zeljenka form
Isa Mammetgulyyev - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - odustajanje | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
25.02.20 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Baja - zemlja | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - odustajanje | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
27.11.18 kval. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detalj meča |
Martin Zeljenka - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | detalj meča |