MEČ
05.09.21 | 1. kolo kval. | Isa Mammetgulyyev | Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | M15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Turkmenistan
08.01.97, 27 Godina
11350 $
08.01.97, 27 Godina
11350 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
02.12.04, 19 Godina
02.12.04, 19 Godina
Isa Mammetgulyyev vs. Francesco Scarpa - Međusobni mečevi
05.09.21 | 1. kolo kval. | Isa Mammetgulyyev | Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Cairo | zemlja |
Isa Mammetgulyyev form & Francesco Scarpa form
Isa Mammetgulyyev - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - odustajanje | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
25.02.20 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Baja - zemlja | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - odustajanje | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
27.11.18 kval. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detalj meča |
Francesco Scarpa - Posljednji mečevi
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Andrej Tasevski | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Koksijde - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Julien Evrard (1998) | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Enrique Pena | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-74, 7-67, 10-3 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Tomic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Sebesta | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
11.09.22 kval. | vs. Marco Dessi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Bernardo Bueno | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-712, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Innsbruck - zemlja | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
04.01.22 kval. | vs. Simone Agostini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Nour Salah Ibrahim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Pecorella | 1-6, 4-6 | detalj meča |