MEČ
16.08.21 | 1. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Isa Mammetgulyyev | 6-3, 6-1 | M15 Bratislava | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Norway
15.11.00, 23 Godina
15.11.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkmenistan
08.01.97, 27 Godina
11350 $
08.01.97, 27 Godina
11350 $
Lukas Hellum Lilleengen vs. Isa Mammetgulyyev - Međusobni mečevi
16.08.21 | 1. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Isa Mammetgulyyev | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Bratislava | zemlja |
Lukas Hellum Lilleengen form & Isa Mammetgulyyev form
Lukas Hellum Lilleengen - Posljednji mečevi
M25 Faro - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.01.23 kval. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča |
Isa Mammetgulyyev - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - odustajanje | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
25.02.20 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Baja - zemlja | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - odustajanje | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
27.11.18 kval. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detalj meča |