M15 Kursumlijska Banja 2023 tenis rezultati uživo, tenis live

M15 Kursumlijska Banja live, $15K

muškarci singl zemlja Serbia M15 Kursumlijska Banja Setovi 1 2 3 4 5
24.09.23
Finale
Luka Pavlovic 1 7 3
Andrej Nedic odustajanje 0 5 1
23.09.23
Polufinale
Luka Pavlovic 2 6 6
Yanaki Milev 0 3 4
23.09.23
Polufinale
Andrej Nedic 2 7 4 6
Stefan Popovic 1 5 6 4
22.09.23
Četvrtfinale
Luka Pavlovic 2 6 6 6
Andrey Chepelev 0 3 2 4
22.09.23
Četvrtfinale
Andrej Nedic 1 2 6 2
Svyatoslav Gulin odustajanje 0 6 4 1
22.09.23
Četvrtfinale
Stefan Popovic 2 3 6 7
Aldin Setkic 1 6 2 69
22.09.23
Četvrtfinale
Yanaki Milev 2 6 6 7
Petr Nesterov 0 2 3 69
21.09.23
2. kolo
Aldin Setkic 2 6 7
Pedro Iamachkine 0 2 62
21.09.23
2. kolo
Andrey Chepelev 2 6 7
Gabriel Donev 0 4 65
21.09.23
2. kolo
Luka Pavlovic 2 6 6
Mihai Alexandru Coman 0 4 1
21.09.23
2. kolo
Andrej Nedic 2 6 7
Maxim Krapivin 0 3 63
21.09.23
2. kolo
Stefan Popovic 2 6 6
Ioannis Kountourakis 0 2 4
21.09.23
2. kolo
Yanaki Milev 2 6 6
Erik Arutiunian 0 3 4
21.09.23
2. kolo
Petr Nesterov 2 7 2 7
Viktor Jovic 1 5 6 5
21.09.23
2. kolo
Svyatoslav Gulin 2 6 6 6
Gorazd Srbljak 1 2 74 1
19.09.23
1. kolo
Aldin Setkic 2 6 6 6
Nicolas Buitrago 0 4 2 1
19.09.23
1. kolo
Gorazd Srbljak 2 6 7
Alexander Chepik 0 3 5
19.09.23
1. kolo
Luka Pavlovic 2 6 6
Vuk Radjenovic 0 3 3
20.09.23
1. kolo
Gabriel Donev 2 7 6
Dusan Obradovic 0 5 2
20.09.23
1. kolo
Pedro Iamachkine 2 6 6
Luka Todorovic 0 3 1
20.09.23
1. kolo
Andrey Chepelev 2 3 6 6
Zoran Ludoski 1 6 1 1
20.09.23
1. kolo
Maxim Krapivin 2 6 4 6
Aleksei Khomich 1 4 6 1
20.09.23
1. kolo
Ioannis Kountourakis 2 6 3 6
Milan Drinic 1 4 6 4
20.09.23
1. kolo
Andrej Nedic 2 6 6 6
Klim Kozyrev 0 2 0 4
20.09.23
1. kolo
Mihai Alexandru Coman 2 7 6
Andrea Fiorentini 0 5 3
20.09.23
1. kolo
Stefan Popovic 2 6 6
Tadija Radovanovic 0 4 2
20.09.23
1. kolo
Yanaki Milev 2 7 6
Aleksa Pisaric 0 68 2
20.09.23
1. kolo
Petr Nesterov 2 6 6
Shendrit Deari 0 0 4
20.09.23
1. kolo
Viktor Jovic 2 6 6
Andrej Radojicic 0 2 0
20.09.23
1. kolo
Erik Arutiunian 2 6 6
Hernando Jose Escurra Isnardi 0 2 2
20.09.23
1. kolo
Svyatoslav Gulin 2 6 6
Nathan Seateun 0 1 1
19.09.23
kval.
Shendrit Deari 2 6 6
Filippo Mondini 0 2 2
19.09.23
kval.
Pedro Iamachkine 2 6 6
Jacques-Kai Inoue 0 2 2
19.09.23
kval.
Hernando Jose Escurra Isnardi 2 1 6 10
Yuquan Jin 1 6 3 5
19.09.23
kval.
Tadija Radovanovic 2 7 6 11
Martin Zeljenka 1 5 76 9
19.09.23
kval.
Ioannis Kountourakis 2 6 6 11
Marko Nikolic 0 4 4 9
19.09.23
kval.
Andrea Fiorentini 2 6 6
Enrique Bogo 0 4 1
19.09.23
kval.
Luka Todorovic 2 6 6
George Lazarov 0 3 2
19.09.23
kval.
Zoran Ludoski 2 6 6 10
Egor Khotchenkov 1 74 2 8
18.09.23
2. kolo kval.
Shendrit Deari 2 4 6 12
Radovan Michalik 1 6 2 10
18.09.23
2. kolo kval.
Enrique Bogo 2 6 6 12
Aleksa Smiljanic 0 3 4 10
18.09.23
2. kolo kval.
Pedro Iamachkine 2 6 6
Alexey Aleshchev 0 4 3
18.09.23
2. kolo kval.
Hernando Jose Escurra Isnardi 2 6 6
Jerko Brkic 0 3 4
18.09.23
2. kolo kval.
Martin Zeljenka 2 6 6
Artem Cherepin 0 1 2
18.09.23
2. kolo kval.
Tadija Radovanovic 2 6 6
Adrian Arcon 0 4 3
18.09.23
2. kolo kval.
Ioannis Kountourakis 2 6 7
Aleksandar Mihailovic 0 1 65
18.09.23
2. kolo kval.
Andrea Fiorentini 2 6 7
Alexandar Balj 0 2 5
18.09.23
2. kolo kval.
Luka Todorovic 2 6 6
Renlong Pang 0 3 2
18.09.23
2. kolo kval.
Yuquan Jin 2 4 6 10
Carlos Giraldi 1 6 2 7
18.09.23
2. kolo kval.
George Lazarov 2 6 6 10
Jakub Katuch 0 1 2 7
18.09.23
2. kolo kval.
Egor Khotchenkov 2 6 6
Romeo Hadzimehmedovic 0 3 4
18.09.23
2. kolo kval.
Jacques-Kai Inoue 2 1 6 10
Niksa Arsic 1 6 1 3
18.09.23
2. kolo kval.
Filippo Mondini 2 2 6 10
Federico Valle 1 6 2 8
18.09.23
2. kolo kval.
Zoran Ludoski 2 4 7 10
Strahinja Rakic 1 6 5 1
18.09.23
2. kolo kval.
Marko Nikolic 2 6 5 10
Obrad Markovski 1 1 7 8
17.09.23
1. kolo kval.
Shendrit Deari 2 6 6 10
Francesco Cano 0 3 2 8
17.09.23
1. kolo kval.
Strahinja Rakic 2 7 6
Nikola Mitrovic 0 5 3
17.09.23
1. kolo kval.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Boris Stojanovic 0 2 3
17.09.23
1. kolo kval.
Jerko Brkic 2 6 4 10
Stefan Cizelj-Zivkovic 1 3 6 8
17.09.23
1. kolo kval.
Tadija Radovanovic 2 5 7 10
Oskari Eerola 1 7 5 8
17.09.23
1. kolo kval.
Luka Todorovic 2 6 6 10
Egor Pishchelev 0 1 2 8
17.09.23
1. kolo kval.
Yuquan Jin 2 6 6
Anthony Shumsky 0 1 1
17.09.23
1. kolo kval.
Alexandar Balj 2 7 2 10
Nikita Zavhorodko 1 65 6 6
17.09.23
1. kolo kval.
Aleksandar Mihailovic 2 6 5 13
Drazen Petrovic 1 3 7 11
17.09.23
1. kolo kval.
George Lazarov 2 6 6 13
Mal Agushi 0 2 1 11
17.09.23
1. kolo kval.
Egor Khotchenkov 2 6 6
Tadej Mihajlovic 0 2 2
17.09.23
1. kolo kval.
Jacques-Kai Inoue 2 7 6
Zekai Li 0 5 3
17.09.23
1. kolo kval.
Artem Cherepin 2 6 6
Aleksandar Jovicic 0 0 0
17.09.23
1. kolo kval.
Filippo Mondini 1 6 4
Lazar Dimitrijevic odustajanje 0 0 2
17.09.23
1. kolo kval.
Aleksa Smiljanic 2 6 6
Ognjen Jagrovic 0 4 2
17.09.23
1. kolo kval.
Marko Nikolic 2 6 3 10
Marko Maric 1 3 6 3
muškarci parovi zemlja Serbia M15 Kursumlijska Banja Setovi 1 2 3 4 5
23.09.23
Finale
Andrey Chepelev/Svyatoslav Gulin 2 6 3 10
Aleksa Pisaric/Vuk Radjenovic 1 4 6 6
22.09.23
Polufinale
Andrey Chepelev/Svyatoslav Gulin 2 3 6 16
Mihai Alexandru Coman/Zoran Ludoski 1 6 4 14
22.09.23
Polufinale
Aleksa Pisaric/Vuk Radjenovic 2 6 6 16
Jakub Katuch/Radovan Michalik 0 4 4 14
21.09.23
Četvrtfinale
Jakub Katuch/Radovan Michalik 2 6 7
Nicolas Buitrago/Gabriel Donev 0 2 63
21.09.23
Četvrtfinale
Andrey Chepelev/Svyatoslav Gulin 2 6 7
Viktor Jovic/Luka Pavlovic 0 4 5
21.09.23
Četvrtfinale
Mihai Alexandru Coman/Zoran Ludoski 2 3 6 10
Erik Arutiunian/Alexander Chepik 1 6 2 1
22.09.23
Četvrtfinale
Aleksa Pisaric/Vuk Radjenovic 2 4 7 10
Yanaki Milev/Petr Nesterov 1 6 62 6
19.09.23
1. kolo
Viktor Jovic/Luka Pavlovic 2 6 6 10
Yuquan Jin/Zekai Li 0 4 2 6
19.09.23
1. kolo
Andrey Chepelev/Svyatoslav Gulin 2 6 6
Vladimir Kravec/Andrej Radojicic 0 2 4
19.09.23
1. kolo
Nicolas Buitrago/Gabriel Donev 2 6 6
Tadej Mihajlovic/Stefan Popovic 0 2 3
20.09.23
1. kolo
Jakub Katuch/Radovan Michalik 2 6 6
Victor Baluda/Klim Kozyrev 0 3 4
20.09.23
1. kolo
Yanaki Milev/Petr Nesterov 2 7 7
Abraham Asaba/Tadija Radovanovic 0 65 64
20.09.23
1. kolo
Aleksa Pisaric/Vuk Radjenovic 2 4 6 10
Ioannis Kountourakis/Federico Valle 1 6 3 3
20.09.23
1. kolo
Mihai Alexandru Coman/Zoran Ludoski 2 5 6 10
Marko Nikolic/Strahinja Rakic 1 7 1 6
20.09.23
1. kolo
Erik Arutiunian/Alexander Chepik 2 6 6 10
Enrique Bogo/Hernando Jose Escurra Isnardi 0 2 2 6
<