MEČ
23.08.17 | 1. kolo | Camelia-Elena Hristea | Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-1 | Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Camelia-Elena Hristea | Oana Smaranda Corneanu | |
1. servis % | 44/55 (80%) | 36/64 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/44 (64%) | 20/36 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/11 (55%) | 8/28 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/64 (56%) | 21/55 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
25.06.01, 22 Godina
25.06.01, 22 Godina
Camelia-Elena Hristea vs. Oana Smaranda Corneanu - Međusobni mečevi
23.08.17 | 1. kolo | Camelia-Elena Hristea | Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-1 | detalj meča | Bucharest | zemlja |
Camelia-Elena Hristea form & Oana Smaranda Corneanu form
Camelia-Elena Hristea - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.18 1. kolo | vs. Iana Tishchenko | 6-2, 2-0, Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Danai Petroula | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Adriana Maria Andronache | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Caitlin Bernard | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
29.06.18 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | - | detalj meča | |
28.06.18 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
04.09.17 kval. | vs. Huliya Esen | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Karamanoleva | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Oana Irimescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 0-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |
Oana Smaranda Corneanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.19 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detalj meča |