MEČ
21.02.21 | 1. kolo kval. | Gloria Ceschi | Oana Smaranda Corneanu | 7-65, 7-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
25.06.01, 22 Godina
25.06.01, 22 Godina
Gloria Ceschi vs. Oana Smaranda Corneanu - Međusobni mečevi
21.02.21 | 1. kolo kval. | Gloria Ceschi | Oana Smaranda Corneanu | 7-65, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Gloria Ceschi form & Oana Smaranda Corneanu form
Gloria Ceschi - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | detalj meča |
Oana Smaranda Corneanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.19 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detalj meča |