MEČ
28.11.19 | 2. kolo | Oana Smaranda Corneanu | Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oana Smaranda Corneanu | Mariia Bergen | |
1. servis % | 42/62 (68%) | 46/75 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/42 (69%) | 26/46 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 13/29 (45%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/75 (48%) | 22/62 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oana Smaranda Corneanu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Mariia Bergen | |
0-0 | ||
Oana Smaranda Corneanu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Mariia Bergen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Oana Smaranda Corneanu | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-15 | ||
Oana Smaranda Corneanu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Oana Smaranda Corneanu | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mariia Bergen | |
0-0 | ||
Oana Smaranda Corneanu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-A | ||
3-2 | Mariia Bergen | |
0-0, 15-0, A-40[BP], 40-40, 40-A, A-40[BP] | ||
Oana Smaranda Corneanu | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Mariia Bergen | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Oana Smaranda Corneanu | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-4 |
Romania
25.06.01, 22 Godina
25.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
12.06.01, 22 Godina
10384 $
12.06.01, 22 Godina
10384 $
Oana Smaranda Corneanu vs. Mariia Bergen - Međusobni mečevi
28.11.19 | 2. kolo | Oana Smaranda Corneanu | Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Oana Smaranda Corneanu form & Mariia Bergen form
Oana Smaranda Corneanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.19 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Mariia Bergen - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
31.03.24 kval. | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detalj meča |