MEČ
03.11.21 | 1. kolo | Sumin Kim | Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sumin Kim | Melanie Klaffner | |
1. servis % | 87/105 (83%) | 74/91 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 50/87 (57%) | 32/74 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 10/17 (59%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/91 (54%) | 46/105 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 108/196 (55%) | 88/196 (45%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sumin Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sumin Kim | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sumin Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sumin Kim | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sumin Kim | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Melanie Klaffner | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Sumin Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sumin Kim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sumin Kim | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sumin Kim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sumin Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Republic of Korea
23.01.02, 22 Godina
23.01.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sumin Kim vs. Melanie Klaffner - Međusobni mečevi
03.11.21 | 1. kolo | Sumin Kim | Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Sumin Kim form & Melanie Klaffner form
Sumin Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Anna Lytneva | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Zijun Jiang | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 kval. | vs. Gio Jang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Sebin Eom | 6-4, 6-78, 10-5 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.22 kval. | vs. Dami Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Heewon Kil | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Heerae Im | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 7-63, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.21 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Anam | 6-0, 4-0, Maria Anam - odustajanje | detalj meča |
Melanie Klaffner - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
28.03.23 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.22 kval. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.22 kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
18.07.22 kval. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | detalj meča |