MEČ
02.11.21 | kval. | Sumin Kim | Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-3 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sumin Kim | Anastasia Mozgaleva | |
1. servis % | 42/60 (70%) | 30/47 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/42 (60%) | 13/30 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 4/17 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/47 (64%) | 26/60 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sumin Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sumin Kim | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sumin Kim | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sumin Kim | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sumin Kim | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sumin Kim | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sumin Kim | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Anastasia Mozgaleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
Republic of Korea
23.01.02, 22 Godina
23.01.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
23.10.01, 22 Godina
23.10.01, 22 Godina
Sumin Kim vs. Anastasia Mozgaleva - Međusobni mečevi
02.11.21 | kval. | Sumin Kim | Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Sumin Kim form & Anastasia Mozgaleva form
Sumin Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Anna Lytneva | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Zijun Jiang | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 kval. | vs. Gio Jang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Sebin Eom | 6-4, 6-78, 10-5 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.22 kval. | vs. Dami Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Heewon Kil | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Heerae Im | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 7-63, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.21 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Anam | 6-0, 4-0, Maria Anam - odustajanje | detalj meča |
Anastasia Mozgaleva - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 1-6 | detalj meča |