MEČ
10.05.21 | kval. | Marina Bassols Ribera | Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | W60+H La | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marina Bassols Ribera | Claudia Hoste Ferrer | |
1. servis % | 29/61 (48%) | 32/60 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/29 (62%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/32 (50%) | 8/28 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/60 (57%) | 27/61 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marina Bassols Ribera vs. Claudia Hoste Ferrer - Međusobni mečevi
03.05.22 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25+H Tossa | tepih |
10.05.21 | kval. | Marina Bassols Ribera | Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | W60+H La | zemlja |
07.09.18 | Četvrtfinale | Marina Bassols Ribera | Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | Marbella | zemlja |
18.10.17 | 2. kolo | Marina Bassols Ribera | Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 6-3 | detalj meča | Roja De | zemlja |
Marina Bassols Ribera form & Claudia Hoste Ferrer form
Marina Bassols Ribera - Posljednji mečevi
La Bisbal - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-1, - Marina Bassols Ribera - odustajanje | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Gloriana Nahum | 6-77, 7-61, 5-7 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
10.04.24 2. kolo | vs. Rinko Matsuda | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča |