MEČ
07.10.21 | 2. kolo | Ivana Sebestova | Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ivana Sebestova | Emilie Lindh Gallagher | |
1. servis % | 27/44 (61%) | 37/59 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/27 (81%) | 18/37 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 11/22 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/59 (51%) | 12/44 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ivana Sebestova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivana Sebestova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ivana Sebestova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivana Sebestova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ivana Sebestova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivana Sebestova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivana Sebestova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivana Sebestova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivana Sebestova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ivana Sebestova vs. Emilie Lindh Gallagher - Međusobni mečevi
07.10.21 | 2. kolo | Ivana Sebestova | Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Ivana Sebestova form & Emilie Lindh Gallagher form
Ivana Sebestova - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Emilie Lindh Gallagher - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
12.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |