MEČ
19.11.23 | 1. kolo kval. | Daphne Belen Marquez | Irmak Budak | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
21.04.07, 17 Godina
21.04.07, 17 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
08.01.07, 17 Godina
08.01.07, 17 Godina
Daphne Belen Marquez vs. Irmak Budak - Međusobni mečevi
19.11.23 | 1. kolo kval. | Daphne Belen Marquez | Irmak Budak | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Daphne Belen Marquez form & Irmak Budak form
Daphne Belen Marquez - Posljednji mečevi
W35 Buenos - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Juliana Rodriguez | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-74, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Katja Markus | 6-3, 6-75, 0-10 | detalj meča | |
W15 Rosario - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Sol Rabin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Carola Celina Sosa | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marianela Ghignone | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jade Haller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Delfina Yanez | 5-7, 6-1, 10-5 | detalj meča |
Irmak Budak - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Anna Linn Puls | - Irmak Budak - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariam Tetradze | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | Florencia Belen Moron - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 1-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Daphne Belen Marquez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 4-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-1, 6-2 | detalj meča |