MEČ
25.03.24 | 2. kolo kval. | Dana Baidaulet | Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dana Baidaulet | Gozde Turhan | |
1. servis % | 51/86 (59%) | 54/86 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/51 (53%) | 25/54 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/35 (46%) | 11/32 (34%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 6/14 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/86 (58%) | 43/86 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/172 (54%) | 79/172 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 10 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Dana Baidaulet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dana Baidaulet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dana Baidaulet | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dana Baidaulet | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Dana Baidaulet | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dana Baidaulet | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dana Baidaulet | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Dana Baidaulet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Dana Baidaulet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dana Baidaulet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Gozde Turhan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dana Baidaulet | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dana Baidaulet | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Gozde Turhan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Kazakhstan
27.07.05, 18 Godina
27.07.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
19.11.01, 22 Godina
19.11.01, 22 Godina
Dana Baidaulet vs. Gozde Turhan - Međusobni mečevi
25.03.24 | 2. kolo kval. | Dana Baidaulet | Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Dana Baidaulet form & Gozde Turhan form
Dana Baidaulet - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.24 kval. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 3-1, Julia Victoria Rennert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Katarina Pavlechova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Karina Jumazhanova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Martina Markov | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 7-5, 5-7, 0-10 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayla Wilmot | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Vlada Zvereva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Gozde Turhan - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Costanza Traversi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Constandena Nicolaou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-1, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Agureeva | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.04.24 kval. | vs. Jasmina Stoppel | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Svarkovskaya | 0-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detalj meča |