MEČ
17.10.23 | kval. | Teimuraz Gabashvili | Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | M25 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Teimuraz Gabashvili vs. Maxim Zhukov - Međusobni mečevi
17.10.23 | kval. | Teimuraz Gabashvili | Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | M25 Telavi | zemlja |
Teimuraz Gabashvili form & Maxim Zhukov form
Teimuraz Gabashvili - Posljednji mečevi
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
07.11.23 kval. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Maxim Zhukov - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.04.24 Četvrtfinale | vs. Savva Polukhin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.24 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-64, 4-5, Artur Kukasian - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. George Lazarov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
02.03.24 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Filippo Alberti | 6-79, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Sergei Pogosian | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Zheng Baoluo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Finn Bass | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-74, 6-3, 6-2 | detalj meča |