INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petr Michnev vs. Samuele Pieri - Međusobni mečevi
31.05.21 | 2. kolo kval. | Petr Michnev | Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Skopje | zemlja |
Petr Michnev form & Samuele Pieri form
Petr Michnev - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - odustajanje | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Samuele Pieri - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Luca Potenza | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
05.04.24 Polufinale | vs. Elmer Moller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.24 Četvrtfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Nicholas Campbell | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 7-64, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Dominik Matic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Max Alcala Gurri | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Federico Campana | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 1. kolo | vs. Kanan Gasimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omar Hamzaoui | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča |