MEČ
17.08.19 | Polufinale | Mate Valkusz | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-4 | M15 Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mate Valkusz | Gorazd Srbljak | |
1. servis % | 32/46 (70%) | 35/57 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/32 (59%) | 19/35 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/14 (79%) | 5/22 (23%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/57 (58%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Gorazd Srbljak | |
Mate Valkusz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], A-40 | ||
5-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Mate Valkusz | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Mate Valkusz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-2 | Gorazd Srbljak | |
0-0 | ||
Mate Valkusz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-4 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mate Valkusz vs. Gorazd Srbljak - Međusobni mečevi
06.08.21 | Četvrtfinale | Mate Valkusz | Gorazd Srbljak | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Novi | zemlja |
17.08.19 | Polufinale | Mate Valkusz | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Baja | zemlja |
Mate Valkusz form & Gorazd Srbljak form
Mate Valkusz - Posljednji mečevi
Estoril - zemlja | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
09.10.23 kval. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - odustajanje | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detalj meča |
Gorazd Srbljak - Posljednji mečevi
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.04.24 kval. | vs. Shendrit Deari | 7-65, 1-0, Shendrit Deari - odustajanje | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detalj meča |