Sibiu Challenger 2023 tenis rezultati uživo, tenis live

Sibiu Challenger live, ˆ73K, Službena webstranica

muškarci singl zemlja Romania Sibiu Challenger Setovi 1 2 3 4 5
24.09.23
Finale
Nerman Fatic 2 6 6
Damir Dzumhur 0 2 4
23.09.23
Polufinale
Damir Dzumhur 2 7 6
Flavio Cobolli 0 5 4
23.09.23
Polufinale
Nerman Fatic 2 6 1 6
Zsombor Piros 1 2 6 1
22.09.23
Četvrtfinale
Damir Dzumhur 2 6 6
Stefano Travaglia 0 4 4
22.09.23
Četvrtfinale
Nerman Fatic 2 6 2 6
Ivan Gakhov 1 1 6 2
22.09.23
Četvrtfinale
Zsombor Piros 2 6 4 6
Calvin Hemery 1 3 6 1
22.09.23
Četvrtfinale
Flavio Cobolli 2 6 6
Duje Ajdukovic 0 2 3
20.09.23
2. kolo
Stefano Travaglia 2 7 6
Geoffrey Blancaneaux 0 5 3
20.09.23
2. kolo
Damir Dzumhur 2 6 6
Moez Echargui 0 4 1
20.09.23
2. kolo
Nerman Fatic 2 5 7 6
Riccardo Bonadio 1 7 67 4
20.09.23
2. kolo
Ivan Gakhov 2 7 6 7
Alexander Weis 1 65 71 65
21.09.23
2. kolo
Calvin Hemery 2 6 6
Bor Artnak 0 4 2
21.09.23
2. kolo
Zsombor Piros 2 6 6
Andrew Paulson 0 3 4
21.09.23
2. kolo
Duje Ajdukovic 2 4 6 6
Giovanni Fonio 1 6 3 2
21.09.23
2. kolo
Flavio Cobolli 2 7 6
Edoardo Lavagno 0 5 2
18.09.23
1. kolo
Stefano Travaglia 2 7 6
Sebastian Gima 0 62 3
18.09.23
1. kolo
Riccardo Bonadio 2 6 7
Steven Diez 0 2 5
18.09.23
1. kolo
Ivan Gakhov 2 6 4 7
Clement Tabur 1 1 6 5
18.09.23
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux 2 7 6
Carlos Taberner 0 64 2
19.09.23
1. kolo
Damir Dzumhur 2 6 7
Nicholas David Ionel 0 3 62
19.09.23
1. kolo
Nerman Fatic 2 6 6
Vlad Andrei Dancu 0 4 4
19.09.23
1. kolo
Calvin Hemery 2 6 6
Mate Valkusz 0 1 1
19.09.23
1. kolo
Alexander Weis 2 6 4 6
Michael Vrbensky 1 4 6 2
19.09.23
1. kolo
Moez Echargui 2 2 6 6
Henri Laaksonen 1 6 0 2
19.09.23
1. kolo
Zsombor Piros 2 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 3 3
19.09.23
1. kolo
Duje Ajdukovic 2 3 6 6
Francesco Maestrelli 1 6 3 4
19.09.23
1. kolo
Flavio Cobolli 2 6 6 6
Salvatore Caruso 1 75 4 4
19.09.23
1. kolo
Andrew Paulson 2 6 6
Nino Serdarusic 0 2 1
19.09.23
1. kolo
Bor Artnak 1 3
Alessandro Giannessi odustajanje 0 0
20.09.23
1. kolo
Edoardo Lavagno 2 7 6
Filip Cristian Jianu 0 64 4
20.09.23
1. kolo
Giovanni Fonio 2 7 6
Cezar Cretu 0 61 3
18.09.23
kval.
Henri Laaksonen 2 6 4 6
Kirill Kivattsev 1 3 6 1
18.09.23
kval.
Calvin Hemery 2 2 7 6
Gabi Adrian Boitan 1 6 5 3
18.09.23
kval.
Vlad Andrei Dancu 2 2 6 6
Carlos Sanchez Jover 1 6 1 4
18.09.23
kval.
Filip Cristian Jianu 2 6 7
Kai Wehnelt 0 0 5
18.09.23
kval.
Michael Vrbensky 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 2 0
18.09.23
kval.
Andrew Paulson 2 6 7
Juan Pablo Paz 0 1 5
17.09.23
1. kolo kval.
Henri Laaksonen 2 6 6
Jesse Flores 0 3 1
17.09.23
1. kolo kval.
Juan Pablo Paz 2 7 6
Christoph Negritu 0 5 1
17.09.23
1. kolo kval.
Calvin Hemery 2 6 7
Dan Alexandru Tomescu 0 3 5
17.09.23
1. kolo kval.
Kai Wehnelt 2 7 6 6
Vladyslav Orlov 1 5 75 4
17.09.23
1. kolo kval.
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Denys Klok 0 2 0
17.09.23
1. kolo kval.
Kirill Kivattsev 2 6 7
Alexander Zgirovsky 0 3 5
17.09.23
1. kolo kval.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Rares Andrei Golescu 0 0 0
17.09.23
1. kolo kval.
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Ryuki Matsuda 0 3 1
17.09.23
1. kolo kval.
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Dragos Constantin Ignat 0 1 4
17.09.23
1. kolo kval.
Michael Vrbensky 1 6 2
Oscar Jose Gutierrez odustajanje 0 2 1
17.09.23
1. kolo kval.
Andrew Paulson 2 6 6
Alexandru Gliga 0 1 2
17.09.23
1. kolo kval.
Gianmarco Ferrari 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 1 2
muškarci parovi zemlja Romania Sibiu Challenger Setovi 1 2 3 4 5
23.09.23
Finale
Andrew Paulson/Michael Vrbensky 2 6 6
Piotr Matuszewski/Kai Wehnelt 0 2 2
22.09.23
Polufinale
Andrew Paulson/Michael Vrbensky 2 6 6
Niki Kaliyanda Poonacha/Divij Sharan 0 2 4
22.09.23
Polufinale
Piotr Matuszewski/Kai Wehnelt 2 7 7
Geoffrey Blancaneaux/Calvin Hemery 0 64 5
21.09.23
Četvrtfinale
Geoffrey Blancaneaux/Calvin Hemery 2 6 6
Zvonimir Babic/Mircea-Alexandru Jecan 0 2 2
21.09.23
Četvrtfinale
Andrew Paulson/Michael Vrbensky 2 6 6
Denys Klok/Ryuki Matsuda 0 2 3
21.09.23
Četvrtfinale
Piotr Matuszewski/Kai Wehnelt 2 6 7
Stefano Travaglia/Alexander Weis 0 4 5
21.09.23
Četvrtfinale
Niki Kaliyanda Poonacha/Divij Sharan 2 5 6 10
Bor Artnak/Dragos Nicolae Cazacu 1 7 4 8
20.09.23
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux/Calvin Hemery 2 6 6
Gianmarco Ferrari/Vladyslav Orlov 0 3 4
20.09.23
1. kolo
Andrew Paulson/Michael Vrbensky 2 6 6
Juan Pablo Paz/Dan Alexandru Tomescu 0 0 0
20.09.23
1. kolo
Stefano Travaglia/Alexander Weis 2 7 6
Alexander Merino/Christoph Negritu 0 5 1
20.09.23
1. kolo
Piotr Matuszewski/Kai Wehnelt 2 6 6
Moez Echargui/Clement Tabur 0 3 3
20.09.23
1. kolo
Niki Kaliyanda Poonacha/Divij Sharan 1 w/o
Salvatore Caruso/Alessandro Giannessi 0
20.09.23
1. kolo
Zvonimir Babic/Mircea-Alexandru Jecan 2 6 6
Robert Gabriel Ionescu/Marc Popescu 0 0 2
20.09.23
1. kolo
Denys Klok/Ryuki Matsuda 2 6 6
Riccardo Bonadio/Giovanni Fonio 0 3 1
<