MEČ
20.05.19 | 1. kolo kval. | Ivan Mikhaylyuk | Adrian Oetzbach | 7-61, 6-4 | M15 Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
11.10.98, 25 Godina
11.10.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ivan Mikhaylyuk vs. Adrian Oetzbach - Međusobni mečevi
20.05.19 | 1. kolo kval. | Ivan Mikhaylyuk | Adrian Oetzbach | 7-61, 6-4 | detalj meča | M15 Bucharest | zemlja |
Ivan Mikhaylyuk form & Adrian Oetzbach form
Ivan Mikhaylyuk - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Richard Biagiotti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
06.07.21 kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Belgrade - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 6-2, 0-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.21 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Calderara | 6-0, 3-0, Antonio Calderara - odustajanje | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Bruno Figlia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tim Handel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Emiliano Troche | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Daniel Litvinov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Andrey Budanov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Richard Muzaev | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 kval. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 3-2, Ameur Ben Hassen - odustajanje | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Adrian Oetzbach - Posljednji mečevi
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
26.04.24 Četvrtfinale | vs. Jan Hrazdil | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.04.24 2. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-4, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Dubrovnik - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | detalj meča |