M15 Alaminos Larnaca 2024 tenis rezultati uživo, tenis live

M15 Alaminos-Larnaca live, $15K

muškarci singl zemlja Cyprus M15 Alaminos Larnaca Setovi 1 2 3 4 5
24.03.24
Finale
Lucas Gerch 2 7 7
Stefan Palosi 0 61 65
23.03.24
Polufinale
Lucas Gerch 2 7 6
Dan Alexandru Tomescu 0 64 4
23.03.24
Polufinale
Stefan Palosi 2 6 6
Yshai Oliel 0 0 2
22.03.24
Četvrtfinale
Lucas Gerch 2 7 6
Vlad Andrei Dancu 0 63 3
22.03.24
Četvrtfinale
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Brian Bozemoj 0 4 3
22.03.24
Četvrtfinale
Yshai Oliel 2 7 6
Lilian Marmousez 0 5 2
22.03.24
Četvrtfinale
Stefan Palosi 2 6 7
Iannis Miletich 0 0 64
21.03.24
2. kolo
Lucas Gerch 2 6 6
Manuel Lazic 0 1 0
21.03.24
2. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 4 7 7
Andrea Bacaloni 1 6 5 5
21.03.24
2. kolo
Dan Alexandru Tomescu 2 7 6
Joshua Goodger 0 64 1
21.03.24
2. kolo
Yshai Oliel 2 6 6
Andrea Gola 0 1 1
21.03.24
2. kolo
Stefan Palosi 2 6 6
Gabriele Pennaforti 0 4 1
21.03.24
2. kolo
Lilian Marmousez 2 6 6
Dragos Nicolae Cazacu 0 4 0
21.03.24
2. kolo
Iannis Miletich 2 7 6
Kai Lemstra 0 63 4
21.03.24
2. kolo
Brian Bozemoj 2 7 6
Fabrizio Karol Pio 0 5 1
19.03.24
1. kolo
Lucas Gerch 2 6 6
Daniele Rapagnetta 0 3 1
19.03.24
1. kolo
Kai Lemstra 2 6 3 7
Adrian Oetzbach 1 1 6 66
19.03.24
1. kolo
Stefan Palosi 2 6 6
Valerio Perruzza 0 3 1
19.03.24
1. kolo
Lilian Marmousez 2 6 6
Pietro Marino 0 3 2
19.03.24
1. kolo
Andrea Gola 2 6 6 6
Rocco Piatti 1 74 3 2
19.03.24
1. kolo
Dragos Nicolae Cazacu 2 6 6
Markus Molder 0 3 1
19.03.24
1. kolo
Iannis Miletich 2 6 6
Gheorghe Claudiu Schinteie 0 3 2
19.03.24
1. kolo
Manuel Lazic 2 6 6
Alexandru Cristian Dumitru 0 4 3
19.03.24
1. kolo
Andrea Bacaloni 2 6 4 7
Stylianos Christodoulou 1 1 6 62
19.03.24
1. kolo
Fabrizio Karol Pio 2 6 6
Giannicola Misasi 0 1 3
20.03.24
1. kolo
Vlad Andrei Dancu 2 4 6 6
Gianluca Cadenasso 1 6 3 4
20.03.24
1. kolo
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Eleftherios Neos 0 2 1
20.03.24
1. kolo
Yshai Oliel 2 6 6
Sergis Kyratzis 0 3 3
20.03.24
1. kolo
Joshua Goodger 2 6 6
Demetris Azoides 0 1 3
20.03.24
1. kolo
Gabriele Pennaforti 2 6 6
Menelaos Efstathiou 0 2 3
20.03.24
1. kolo
Brian Bozemoj 2 6 6
Enrico Baldisserri 0 3 0
18.03.24
kval.
Sergis Kyratzis 2 6 6
Andrei Cuceu 0 1 3
18.03.24
kval.
Rocco Piatti 2 6 1 10
Giannicola Misasi 1 4 6 7
18.03.24
kval.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 6
Jurriaan Bol 0 0 1
18.03.24
kval.
Alexandru Cristian Dumitru 2 6 3 10
Paul Werren 1 3 6 8
18.03.24
kval.
Iannis Miletich 2 6 6
Oskar Jansson 0 3 3
18.03.24
kval.
Manuel Lazic 1 4
Federico Valle odustajanje 0 0
18.03.24
kval.
Enrico Baldisserri 2 6 6
Darrshan Suresh 0 0 3
18.03.24
kval.
Fabrizio Karol Pio 2 7 6
Luca Hesselmann 0 63 2
17.03.24
1. kolo kval.
Sergis Kyratzis 2 6 6
Eytan Miessen 0 1 1
17.03.24
1. kolo kval.
Giannicola Misasi 2 6 6
Antreas Stavrou 0 0 0
17.03.24
1. kolo kval.
Rocco Piatti 2 2 6 10
Christos Antonopoulos 1 6 4 6
17.03.24
1. kolo kval.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 6 6
Savvas Papadopoulos 0 0 1
17.03.24
1. kolo kval.
Alexandru Cristian Dumitru 2 6 6
Grigorios Samartsidis 0 3 1
17.03.24
1. kolo kval.
Iannis Miletich 2 2 6 10
Filip Gustafsson 1 6 4 7
17.03.24
1. kolo kval.
Andrei Cuceu 2 6 6
Yoav Levy 0 1 3
17.03.24
1. kolo kval.
Manuel Lazic 2 6 4 10
Dominic Ducariu 1 4 6 3
17.03.24
1. kolo kval.
Jurriaan Bol 2 6 6
Ioan Alexandru Teglas 0 2 3
17.03.24
1. kolo kval.
Federico Valle 2 6 6
Vasilios Caripi 0 0 1
17.03.24
1. kolo kval.
Luca Hesselmann 2 6 4 10
Simon Levy 1 4 6 7
17.03.24
1. kolo kval.
Enrico Baldisserri 2 7 7
Felipe Virgili Berini 0 5 5
17.03.24
1. kolo kval.
Fabrizio Karol Pio 2 4 6 10
Lawrence Bataljin 1 6 4 7
17.03.24
1. kolo kval.
Oskar Jansson 2 6 6
Matteo Rozo Torres 0 3 1
17.03.24
1. kolo kval.
Paul Werren 2 6 6
Nicholas Campbell 0 2 3
18.03.24
1. kolo kval.
Darrshan Suresh 2 6 7
Yarden Cauly 0 1 61
muškarci parovi zemlja Cyprus M15 Alaminos Larnaca Setovi 1 2 3 4 5
23.03.24
Finale
Christos Antonopoulos/Eleftherios Neos 2 6 1 10
Gianluca Cadenasso/Noah Perfetti 1 4 6 5
22.03.24
Polufinale
Christos Antonopoulos/Eleftherios Neos 2 4 6 10
Enrico Baldisserri/Darrshan Suresh 1 6 3 8
22.03.24
Polufinale
Gianluca Cadenasso/Noah Perfetti 2 6 3 10
Vasilios Caripi/Lucas Gerch 1 3 6 8
21.03.24
Četvrtfinale
Vasilios Caripi/Lucas Gerch 2 7 6
Rocco Piatti/Daniele Rapagnetta 0 5 4
21.03.24
Četvrtfinale
Enrico Baldisserri/Darrshan Suresh 2 3 6 11
Stylianos Christodoulou/Sergis Kyratzis 1 6 3 9
21.03.24
Četvrtfinale
Christos Antonopoulos/Eleftherios Neos 2 6 4 10
Dominic Ducariu/Alexandru Cristian Dumitru 1 4 6 7
21.03.24
Četvrtfinale
Gianluca Cadenasso/Noah Perfetti 2 6 5 10
Andrei Cuceu/Ioan Alexandru Teglas 1 0 7 3
20.03.24
1. kolo
Vasilios Caripi/Lucas Gerch 1 6 2
Andrea Bacaloni/Valerio Perruzza odustajanje 0 0 1
20.03.24
1. kolo
Stylianos Christodoulou/Sergis Kyratzis 2 6 6
Maxim Derevyagin/Davit Minasyan 0 1 1
20.03.24
1. kolo
Andrei Cuceu/Ioan Alexandru Teglas 2 1 7 10
Andrea Gola/Lilian Marmousez 1 6 63 8
20.03.24
1. kolo
Enrico Baldisserri/Darrshan Suresh 2 5 6 10
Nicholas Campbell/Markus Molder 1 7 2 5
20.03.24
1. kolo
Christos Antonopoulos/Eleftherios Neos 2 6 6
Kai Lemstra/Adrian Oetzbach 0 3 1
20.03.24
1. kolo
Rocco Piatti/Daniele Rapagnetta 2 6 4 10
Demetris Azoides/Menelaos Efstathiou 1 4 6 4
20.03.24
1. kolo
Dominic Ducariu/Alexandru Cristian Dumitru 2 7 6 10
Dragos Nicolae Cazacu/Gheorghe Claudiu Schinteie 1 65 75 7
20.03.24
1. kolo
Gianluca Cadenasso/Noah Perfetti 1 w/o
Jurriaan Bol/Brian Bozemoj 0
<