Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
24.05.99, 24 Godina
24.05.99, 24 Godina
Adam Chadaj vs. Daniil Tsebrenko - Međusobni mečevi
14.08.17 | kval. | Adam Chadaj | Daniil Tsebrenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | Poland F9 | zemlja |
Adam Chadaj form & Daniil Tsebrenko form
Adam Chadaj - Posljednji mečevi
Poland F4 - zemlja | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 0-1, - Adam Chadaj - odustajanje | detalj meča | |
Poland F3 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Dante Gennaro | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Poland F1 - zemlja | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F10 - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Peter Torebko | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F48 - zemlja | ||||
22.12.17 Četvrtfinale | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.12.17 2. kolo | vs. Luca George Tatomir | 6-2, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
19.12.17 1. kolo | vs. George Tsivadze | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F47 - zemlja | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Turkey F45 - zemlja | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
Poland F11 - zemlja | ||||
01.09.17 Četvrtfinale | vs. Pavel Filin | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
30.08.17 2. kolo | vs. Martin Fekiac | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Poland F10 - zemlja | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Artem Smirnov | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
22.08.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Poland F9 - zemlja | ||||
18.08.17 Četvrtfinale | vs. Aleksandar Vukic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.08.17 2. kolo | vs. Artem Smirnov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.08.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
23.07.17 Finale | vs. Richard Gabb | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.07.17 Polufinale | vs. Colin Van Beem | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.07.17 Četvrtfinale | vs. Piotr Matuszewski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.07.17 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.07.17 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-0, 3-0, Johan Nikles - odustajanje | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Ksawery Pociej | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
20.06.17 1. kolo | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Petr Hajek | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Daniil Tsebrenko - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
20.09.21 kval. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trier - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Poland F8 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča |