MEČ
06.05.19 | 1. kolo kval. | Daniil Tsebrenko | Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | M15 Sozopol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
24.05.99, 24 Godina
24.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
12.11.98, 25 Godina
12.11.98, 25 Godina
Daniil Tsebrenko vs. Valentin Ivanov - Međusobni mečevi
06.05.19 | 1. kolo kval. | Daniil Tsebrenko | Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detalj meča | M15 Sozopol | tvrda |
Daniil Tsebrenko form & Valentin Ivanov form
Daniil Tsebrenko - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.09.21 kval. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trier - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Poland F8 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča |
Valentin Ivanov - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Niv | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Tsomlektsoglou | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Domen Gostincar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Serbia F3 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Kerim Subasic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bulgaria F1 - tvrda | ||||
12.05.18 2. kolo kval. | vs. Ruslan Khunarikov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bulgaria F3 - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Danail Banov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bulgaria F2 - zemlja | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 0-6 | detalj meča |