Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
24.05.99, 24 Godina
24.05.99, 24 Godina
Daniil Glinka vs. Daniil Tsebrenko - Međusobni mečevi
07.05.19 | kval. | Daniil Glinka | Daniil Tsebrenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | M15 Sozopol | tvrda |
Daniil Glinka form & Daniil Tsebrenko form
Daniil Glinka - Posljednji mečevi
Acapulco Challenger - tvrda | ||||
15.04.24 kval. | vs. Ryan Seggerman | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Andres Delgadillo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cuernavaca Challenger - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-74, 6-74 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - odustajanje | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 kval. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča |
Daniil Tsebrenko - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.09.21 kval. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trier - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Poland F8 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča |