MEČ
08.01.20 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Tuana Tinaztepe | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleksandra Oliynykova | Tuana Tinaztepe | |
1. servis % | 28/48 (58%) | 32/47 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 15/32 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 3/15 (20%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/47 (62%) | 15/48 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/95 (65%) | 33/95 (35%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oleksandra Oliynykova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Tuana Tinaztepe | |
0-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Oleksandra Oliynykova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandra Oliynykova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Oleksandra Oliynykova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oleksandra Oliynykova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Tuana Tinaztepe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
6-1 | Tuana Tinaztepe | |
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
03.01.02, 22 Godina
03.01.02, 22 Godina
Oleksandra Oliynykova vs. Tuana Tinaztepe - Međusobni mečevi
08.01.20 | 1. kolo | Oleksandra Oliynykova | Tuana Tinaztepe | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Oleksandra Oliynykova form & Tuana Tinaztepe form
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 6-3, 3-0, Ayla Aksu - odustajanje | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Tuana Tinaztepe - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.20 kval. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.09.19 kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detalj meča |