MEČ
01.12.19 | 1. kolo kval. | Mirabelle Njoze | Tuana Tinaztepe | 6-1, 3-6, 10-5 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
03.01.02, 22 Godina
03.01.02, 22 Godina
Mirabelle Njoze vs. Tuana Tinaztepe - Međusobni mečevi
01.12.19 | 1. kolo kval. | Mirabelle Njoze | Tuana Tinaztepe | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
29.09.19 | 1. kolo kval. | Mirabelle Njoze | Tuana Tinaztepe | 6-0, 5-7, 10-2 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Mirabelle Njoze form & Tuana Tinaztepe form
Mirabelle Njoze - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | - | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.11.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Annika Chiara Rittberger | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anja Draskovic | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-73, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.10.19 kval. | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
16.07.18 kval. | vs. Marianne Argyrokastriti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Malin Leysen | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Maissane Aik Haymoz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Tuana Tinaztepe - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.20 kval. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.09.19 kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detalj meča |