W25 Santa Margherita 2023 tenis rezultati uživo, tenis live

W25 Santa Margherita di Pula live, $25K

žene singl zemlja Italy W25 Santa Margherita Setovi 1 2 3 4 5
22.10.23
Finale
Veronika Erjavec 2 2 6 7
Leyre Romero Gormaz 1 6 4 5
21.10.23
Polufinale
Leyre Romero Gormaz 2 7 6
Nuria Brancaccio 0 5 2
21.10.23
Polufinale
Veronika Erjavec 2 6 6
Lola Radivojevic 0 2 3
20.10.23
Četvrtfinale
Nuria Brancaccio 2 6 6
Oleksandra Oliynykova 0 1 1
20.10.23
Četvrtfinale
Leyre Romero Gormaz 2 6 6
Tena Lukas 0 2 3
20.10.23
Četvrtfinale
Veronika Erjavec 2 1 6 6
Anastasia Abbagnato 1 6 1 2
20.10.23
Četvrtfinale
Lola Radivojevic 2 6 6
Cristina Dinu 0 0 0
19.10.23
2. kolo
Cristina Dinu 1 4 6 3
Aurora Zantedeschi odustajanje 0 6 1 0
19.10.23
2. kolo
Tena Lukas 2 7 7
Dea Herdzelas 0 63 67
19.10.23
2. kolo
Nuria Brancaccio 1 6 1
Andreea Prisacariu odustajanje 0 4 0
19.10.23
2. kolo
Leyre Romero Gormaz 2 6 6
Martina Colmegna 0 1 2
19.10.23
2. kolo
Oleksandra Oliynykova 2 5 6 7
Anna Turati 1 7 4 5
19.10.23
2. kolo
Veronika Erjavec 2 7 6
Georgia Pedone 0 5 3
19.10.23
2. kolo
Anastasia Abbagnato 2 4 6 7
Sada Nahimana 1 6 4 5
19.10.23
2. kolo
Lola Radivojevic 2 6 6
Denise Valente 0 3 3
17.10.23
1. kolo
Cristina Dinu 2 6 6 6
Jennifer Ruggeri 1 2 74 1
17.10.23
1. kolo
Dea Herdzelas 2 5 6 6
Vivian Wolff 1 7 2 3
17.10.23
1. kolo
Andreea Prisacariu 2 6 6
Anastasia Ganja 0 0 0
17.10.23
1. kolo
Nuria Brancaccio 2 6 6
Dalila Spiteri 0 2 0
17.10.23
1. kolo
Aurora Zantedeschi 2 6 6
Eleonora Alvisi 0 3 4
17.10.23
1. kolo
Anastasia Abbagnato 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 1 3
17.10.23
1. kolo
Georgia Pedone 2 6 3 7
Nika Radisic 1 4 6 5
17.10.23
1. kolo
Lola Radivojevic 2 6 6
Katharina Hobgarski 0 2 3
18.10.23
1. kolo
Tena Lukas 2 7 6
Tatiana Pieri 0 64 3
18.10.23
1. kolo
Martina Colmegna 2 7 6
Greta Greco Lucchina 0 5 1
18.10.23
1. kolo
Anna Turati 2 6 6
Alexandra Cadantu 0 3 2
18.10.23
1. kolo
Sada Nahimana 2 6 3 6
Lisa Pigato 1 2 6 1
18.10.23
1. kolo
Leyre Romero Gormaz 2 6 6
Sebastianna Scilipoti 0 1 1
18.10.23
1. kolo
Oleksandra Oliynykova 2 6 6 6
Alisa Oktiabreva 1 75 4 0
18.10.23
1. kolo
Veronika Erjavec 2 6 6 6
Martina Spigarelli 1 75 1 0
18.10.23
1. kolo
Denise Valente 2 6 6
Nadine Keller 0 4 2
17.10.23
kval.
Martina Spigarelli 2 6 6
Amarissa Kiara Toth 0 2 3
17.10.23
kval.
Anna Turati 2 6 6
Vittoria Paganetti 0 3 3
17.10.23
kval.
Tatiana Pieri 2 6 6
Giulia Carbonaro 0 3 4
17.10.23
kval.
Lisa Pigato 2 6 6
Virginia Ferrara 0 1 2
17.10.23
kval.
Sebastianna Scilipoti 2 7 6
Beatrice Ricci 0 65 1
17.10.23
kval.
Denise Valente 2 1 6 10
Irina Fetecau 1 6 4 3
17.10.23
kval.
Greta Greco Lucchina 2 6 6
Samira De Stefano 0 3 4
17.10.23
kval.
Alisa Oktiabreva 2 6 3 10
Fiona Ganz 1 4 6 6
17.10.23
1. kolo kval.
Martina Spigarelli 2 6 6
Mira Antonitsch 0 2 3
17.10.23
1. kolo kval.
Irina Fetecau 2 6 6
Francesca Pace 0 4 0
17.10.23
1. kolo kval.
Anna Turati 2 6 6
Costanza Traversi 0 1 4
17.10.23
1. kolo kval.
Giulia Carbonaro 2 6 6
Alessandra Pezzulla 0 1 3
17.10.23
1. kolo kval.
Sebastianna Scilipoti 2 0 7 10
Irene Lavino 1 6 64 4
17.10.23
1. kolo kval.
Beatrice Ricci 2 4 6 10
Francesca Gandolfi 1 6 2 3
17.10.23
1. kolo kval.
Denise Valente 2 6 6
Chiara Talleri 0 1 0
17.10.23
1. kolo kval.
Virginia Ferrara 2 6 6
Federica Urgesi 0 3 2
17.10.23
1. kolo kval.
Greta Greco Lucchina 2 7 6
Arianna Zucchini 0 5 3
17.10.23
1. kolo kval.
Samira De Stefano 1 6 1
Dia Evtimova odustajanje 0 1 0
17.10.23
1. kolo kval.
Vittoria Paganetti 2 6 6
Katerina Tsygourova 0 2 0
17.10.23
1. kolo kval.
Alisa Oktiabreva 2 6 6
Maria Toma 0 3 3
žene parovi zemlja Italy W25 Santa Margherita Setovi 1 2 3 4 5
21.10.23
Finale
Martina Colmegna/Lisa Pigato 2 6 7
Nika Radisic/Anita Wagner 0 4 5
20.10.23
Polufinale
Martina Colmegna/Lisa Pigato 2 6 7
Dea Herdzelas/Tena Lukas 0 2 65
20.10.23
Polufinale
Nika Radisic/Anita Wagner 2 2 6 10
Nuria Brancaccio/Leyre Romero Gormaz 1 6 4 5
19.10.23
Četvrtfinale
Dea Herdzelas/Tena Lukas 1 w/o
Cristina Dinu/Andreea Prisacariu 0
19.10.23
Četvrtfinale
Martina Colmegna/Lisa Pigato 2 6 6
Amarissa Kiara Toth/Anna Turati 0 3 4
19.10.23
Četvrtfinale
Nika Radisic/Anita Wagner 2 6 1 12
Sada Nahimana/Lola Radivojevic 1 3 6 10
19.10.23
Četvrtfinale
Nuria Brancaccio/Leyre Romero Gormaz 2 7 6
Irene Lavino/Martina Spigarelli 0 5 3
18.10.23
1. kolo
Dea Herdzelas/Tena Lukas 2 7 2 10
Chiara Talleri/Katerina Tsygourova 1 5 6 5
18.10.23
1. kolo
Martina Colmegna/Lisa Pigato 2 6 3 10
Francesca Pace/Vittoria Paganetti 1 2 6 4
18.10.23
1. kolo
Sada Nahimana/Lola Radivojevic 2 6 6
Mira Antonitsch/Laura Schaeder 0 3 0
18.10.23
1. kolo
Amarissa Kiara Toth/Anna Turati 2 6 7
Francesca Gandolfi/Greta Greco Lucchina 0 3 62
<