Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Macedonia
19.08.93, 30 Godina
14205 $
19.08.93, 30 Godina
14205 $
Sarp Agabigun vs. Besir Durguti - Međusobni mečevi
24.10.16 | kval. | Sarp Agabigun | Besir Durguti | 6-0, 6-0 | detalj meča | Turkey F43 | tvrda |
03.11.14 | 1. kolo kval. | Sarp Agabigun | Besir Durguti | 7-5, 6-4 | detalj meča | Turkey F39 | tvrda |
Sarp Agabigun form & Besir Durguti form
Sarp Agabigun - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Florent Limani | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - odustajanje | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Antalya Challenger - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča |
Besir Durguti - Posljednji mečevi
M25 Skopje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.21 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - odustajanje | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.09.21 kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detalj meča |