MEČ
08.07.16 | Polufinale | Oscar Jose Gutierrez | Rafael Matos | 6-4, 2-6, 6-1 | Brazil F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oscar Jose Gutierrez | Rafael Matos | |
1. servis % | 51/87 (59%) | 48/74 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/51 (67%) | 31/48 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/36 (53%) | 11/26 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/74 (43%) | 34/87 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/161 (53%) | 76/161 (47%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oscar Jose Gutierrez vs. Rafael Matos - Međusobni mečevi
19.07.19 | Četvrtfinale | Oscar Jose Gutierrez | Rafael Matos | 6-4, 6-3 | detalj meča | M25 Lima | zemlja |
22.06.19 | Polufinale | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-1 | detalj meča | M15 Sao | zemlja |
09.11.18 | Četvrtfinale | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | Brazil F8 | zemlja |
19.10.18 | Četvrtfinale | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 7-62 | detalj meča | Brazil F5 | zemlja |
14.07.16 | 2. kolo | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | Brazil F3 | zemlja |
08.07.16 | Polufinale | Oscar Jose Gutierrez | Rafael Matos | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | Brazil F2 | zemlja |
16.09.13 | 2. kolo kval. | Rafael Matos | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-1 | detalj meča | Brazil F8 | zemlja |
Oscar Jose Gutierrez form & Rafael Matos form
Oscar Jose Gutierrez - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
11.04.24 Četvrtfinale | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 6-71, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Rafael Matos - Posljednji mečevi
Marrakech - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detalj meča | |
Rio De - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - odustajanje | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.12.21 kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
06.12.21 kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - odustajanje | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - zemlja | ||||
22.11.21 kval. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
18.10.21 kval. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santiago 3 - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
11.10.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - odustajanje | detalj meča | |
Santiago 2 - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
15.02.21 kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detalj meča |