MEČ
02.07.19 | kval. | Bingyu Yu | Xin Hu | 6-2, 6-3 | M25 Kunshan | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Bingyu Yu | Xin Hu | |
1. servis % | 24/39 (62%) | 28/54 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/24 (67%) | 15/28 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/54 (59%) | 13/39 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 8 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bingyu Yu | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Xin Hu | |
0-0 | ||
Bingyu Yu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
4-2 | Xin Hu | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bingyu Yu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Xin Hu | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-A | ||
Bingyu Yu | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Xin Hu | |
0-0, 15-15 | ||
Bingyu Yu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Bingyu Yu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Xin Hu | |
0-0 | ||
Bingyu Yu | 5-2 | |
5-3 | Xin Hu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
China
18.02.99, 25 Godina
18.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
17.04.97, 27 Godina
17.04.97, 27 Godina
Bingyu Yu vs. Xin Hu - Međusobni mečevi
02.07.19 | kval. | Bingyu Yu | Xin Hu | 6-2, 6-3 | detalj meča | M25 Kunshan | tvrda |
05.05.18 | 1. kolo kval. | Bingyu Yu | Xin Hu | 7-64, 6-2 | detalj meča | China F5 | tvrda |
Bingyu Yu form & Xin Hu form
Bingyu Yu - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Freddie Ridout | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Madhwin Kamath | 7-5, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Luciano Barbarino | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Bert Nuyts | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-4, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Weitao Xu | 5-7, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. David Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Baotou - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Anning - zemlja | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ladeng Ran | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shanghai - tvrda | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Xiaoyin Yang | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aditya Vardhan Duddupudi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 6-76 | detalj meča |
Xin Hu - Posljednji mečevi
M25 Guiyang - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Xiaoyin Yang | 7-5, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Yitao Cao | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chuxiangyu Li | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Weitao Xu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jung Ho Shin | 7-5, 6-71, 13-11 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Pfaff | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tay - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Beren | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
M25 Tay - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Qun Gao | 6-4, Qun Gao - odustajanje | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Qujing - dvorana | ||||
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingzhou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
M25 Hengyang - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Vietnam F5 - tvrda | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Vietnam F4 - tvrda | ||||
20.10.18 2. kolo kval. | vs. George Botezan | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Sota Tani | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
China F11 - tvrda | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Lewei Cai | 3-6, 7-5, 2-0, Lewei Cai - odustajanje | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Wai Yu Kai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Zhengan Sun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
China F8 - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Francis Casey Alcantara | 0-6, 2-6 | detalj meča |