MEČ
09.08.23 | 1. kolo | Wishaya Trongcharoenchaikul | Bingyu Yu | 6-4, 6-4 | M25 Baotou | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Wishaya Trongcharoenchaikul | Bingyu Yu | |
1. servis % | 30/53 (57%) | 34/53 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/30 (90%) | 26/34 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/23 (57%) | 12/19 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 15/53 (28%) | 13/53 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/106 (52%) | 51/106 (48%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 9 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Bingyu Yu | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Bingyu Yu | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Wishaya Trongcharoenchaikul | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
18.02.99, 25 Godina
18.02.99, 25 Godina
Wishaya Trongcharoenchaikul vs. Bingyu Yu - Međusobni mečevi
09.08.23 | 1. kolo | Wishaya Trongcharoenchaikul | Bingyu Yu | 6-4, 6-4 | detalj meča | M25 Baotou | zemlja |
Wishaya Trongcharoenchaikul form & Bingyu Yu form
Wishaya Trongcharoenchaikul - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Karan Singh | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Maik Steiner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Corban Crowther | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Dennis Novak | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Corban Crowther | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
23.11.23 1. kolo | vs. Antoine Berger | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Goncalo Oliveira | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 3-6, 6-70 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jie Cui | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Fajing Sun | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Bingyu Yu - Posljednji mečevi
M15 Shymkent - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Freddie Ridout | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Madhwin Kamath | 7-5, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Luciano Barbarino | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Bert Nuyts | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-4, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Weitao Xu | 5-7, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. David Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Baotou - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Anning - zemlja | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ladeng Ran | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shanghai - tvrda | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Zijiang Yang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Xiaoyin Yang | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yukun Wang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aditya Vardhan Duddupudi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 6-76 | detalj meča |