MEČ
16.11.16 | 1. kolo | Alexandru Vasile Manole | Jorge Hernando-Ruano | 7-5, - odustajanje | Spain F37 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alexandru Vasile Manole | Jorge Hernando-Ruano | |
1. servis % | 24/42 (57%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/24 (71%) | 18/22 (82%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/18 (67%) | 9/18 (50%) |
Osvojene break-lopte | 1/3 (33%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 13/40 (33%) | 13/42 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 42/82 (51%) | 40/82 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Romania
21.09.98, 25 Godina
13968 $
21.09.98, 25 Godina
13968 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Alexandru Vasile Manole vs. Jorge Hernando-Ruano - Međusobni mečevi
16.11.16 | 1. kolo | Alexandru Vasile Manole | Jorge Hernando-Ruano | 7-5, Jorge Hernando-Ruano - odustajanje | detalj meča | Spain F37 | tvrda |
Alexandru Vasile Manole form & Jorge Hernando-Ruano form
Alexandru Vasile Manole - Posljednji mečevi
M15 Curtea - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
23.08.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 3-0, Petru-Alexandru Luncanu - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-76, 1-3, - Alexandru Vasile Manole - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-5, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.18 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Jorge Hernando-Ruano - Posljednji mečevi
Segovia Challenger - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F10 - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Romain Barbosa | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Samy Grace | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Max Stehling | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Portugal F3 - tvrda | ||||
07.03.18 2. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-76, 1-4, - Jorge Hernando-Ruano - odustajanje | detalj meča | |
06.03.18 | vs. Pedro Henrique Batistella | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo kval. | vs. Nino Portales | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Portugal F2 - tvrda | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. David Vega Hernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.18 kval. | vs. Alan Gleeson | 0-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.02.18 | vs. Cedric Rechenmann | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Portugal F1 - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Diego-Jose Manrique-Velazquez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
30.07.17 2. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Portugal F13 - tvrda | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-3, 6-77, 6-76 | detalj meča | |
Portugal F12 - tvrda | ||||
20.07.17 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.17 1. kolo | vs. Tyler Hochwalt | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Portugal F11 - tvrda | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F10 - tvrda | ||||
06.07.17 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.07.17 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Portugal F9 - tvrda | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portugal F8 - tvrda | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | - Jorge Hernando-Ruano - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.06.17 1. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Spain F17 - tvrda | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F3 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Martin Valdo Randpere | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Matthew Short | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Portugal F2 - tvrda | ||||
08.03.17 1. kolo | vs. Tom Farquharson | 5-7, 3-6 | detalj meča |