MEČ
06.09.20 | 1. kolo kval. | Vladimir Filip | Alexandru Vasile Manole | 2-6, 6-2, 11-9 | M15 Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
31.07.95, 28 Godina
17321 $
31.07.95, 28 Godina
17321 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
21.09.98, 25 Godina
13968 $
21.09.98, 25 Godina
13968 $
Vladimir Filip vs. Alexandru Vasile Manole - Međusobni mečevi
06.09.20 | 1. kolo kval. | Vladimir Filip | Alexandru Vasile Manole | 2-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | M15 Bucharest | zemlja |
08.08.18 | 1. kolo | Alexandru Vasile Manole | Vladimir Filip | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | Romania F8 | zemlja |
28.08.17 | kval. | Alexandru Vasile Manole | Vladimir Filip | 6-1, 6-3 | detalj meča | Romania F12 | zemlja |
19.06.17 | 2. kolo kval. | Alexandru Vasile Manole | Vladimir Filip | 6-2, 6-4 | detalj meča | Romania F4 | zemlja |
20.07.15 | 2. kolo kval. | Alexandru Vasile Manole | Vladimir Filip | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | Romania F10 | zemlja |
Vladimir Filip form & Alexandru Vasile Manole form
Vladimir Filip - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.22 kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Craiova - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča |
Alexandru Vasile Manole - Posljednji mečevi
M15 Curtea - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
23.08.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 3-0, Petru-Alexandru Luncanu - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-76, 1-3, - Alexandru Vasile Manole - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-5, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.18 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 2-6 | detalj meča |