MEČ
09.08.21 | 1. kolo kval. | Selya Rakki | Emma Van Poppel | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
France
27.07.04, 19 Godina
27.07.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
01.02.01, 23 Godina
01.02.01, 23 Godina
Selya Rakki vs. Emma Van Poppel - Međusobni mečevi
09.08.21 | 1. kolo kval. | Selya Rakki | Emma Van Poppel | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Selya Rakki form & Emma Van Poppel form
Selya Rakki - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Akiho Maruyama | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Meriem Makhlouf | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lea Aschenberger | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Chahd Tourkhani | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Cheyenne Joyce Borg | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. India Fenieys | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.12.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Tassi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Lea Bathellier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 5-7, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Emma Van Poppel - Posljednji mečevi
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 4-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Montreal - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detalj meča |