MEČ
21.10.22 | Četvrtfinale | Nadine Keller | Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nadine Keller | Flavie Brugnone | |
1. servis % | 30/44 (68%) | 22/39 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/30 (67%) | 6/22 (27%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/39 (69%) | 15/44 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nadine Keller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Flavie Brugnone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nadine Keller | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Flavie Brugnone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadine Keller | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Flavie Brugnone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nadine Keller | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Flavie Brugnone | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Nadine Keller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Flavie Brugnone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nadine Keller | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Flavie Brugnone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadine Keller | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Flavie Brugnone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nadine Keller | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nadine Keller vs. Flavie Brugnone - Međusobni mečevi
21.10.22 | Četvrtfinale | Nadine Keller | Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Nadine Keller form & Flavie Brugnone form
Nadine Keller - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - odustajanje | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
24.07.23 kval. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Flavie Brugnone - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Irina Balus | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Camille Moga | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Amira Ben Aissa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 4-6 | detalj meča |