MEČ
16.05.23 | kval. | Eva Garkusha | Radka Zelnickova | 3-6, 6-2, 6-3 | W60 Bodrum | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Eva Garkusha | Radka Zelnickova | |
1. servis % | 43/69 (62%) | 41/88 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/43 (60%) | 27/41 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/26 (54%) | 16/47 (34%) |
Osvojene break-lopte | 7/18 (39%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/88 (51%) | 29/69 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/157 (54%) | 72/157 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 9 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Eva Garkusha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Radka Zelnickova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Garkusha | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Radka Zelnickova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eva Garkusha | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Radka Zelnickova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Garkusha | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Radka Zelnickova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eva Garkusha | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Radka Zelnickova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Garkusha | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Radka Zelnickova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eva Garkusha | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Radka Zelnickova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eva Garkusha | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Radka Zelnickova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eva Garkusha | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Radka Zelnickova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eva Garkusha | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Radka Zelnickova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Garkusha | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Radka Zelnickova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Garkusha | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Radka Zelnickova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Eva Garkusha | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Radka Zelnickova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Russia
12.01.02, 22 Godina
12.01.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Eva Garkusha vs. Radka Zelnickova - Međusobni mečevi
16.05.23 | kval. | Eva Garkusha | Radka Zelnickova | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | W60 Bodrum | zemlja |
Eva Garkusha form & Radka Zelnickova form
Eva Garkusha - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Paula Ortega Redondo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Radka Zelnickova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.24 Polufinale | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Karolina Mrazikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Berfu Cengiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ria Dernikovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Evialina Laskevich | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 4-2, Elena Milovanovic - odustajanje | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mingge Xu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-0, 7-66 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Hina Inoue | 7-5, 7-68 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 6-74 | detalj meča |