MEČ
24.09.18 | kval. | Denisa Hindova | Laura Maluniakova | 0-6, 6-3, 7-64 | Brno | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Denisa Hindova | Laura Maluniakova | |
1. servis % | 54/82 (66%) | 65/100 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/54 (43%) | 35/65 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/28 (39%) | 11/35 (31%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 9/11 (82%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 54/100 (54%) | 48/82 (59%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/182 (48%) | 94/182 (52%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 12 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Denisa Hindova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Denisa Hindova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Laura Maluniakova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-5 | Laura Maluniakova | |
0-6 |
2 | ||
0-0 | Laura Maluniakova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denisa Hindova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Denisa Hindova | 1-1 | |
Denisa Hindova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denisa Hindova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Laura Maluniakova | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denisa Hindova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Denisa Hindova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Denisa Hindova | 0-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Denisa Hindova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denisa Hindova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Denisa Hindova | 3-2 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Denisa Hindova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Laura Maluniakova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denisa Hindova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Laura Maluniakova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denisa Hindova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Laura Maluniakova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denisa Hindova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
03.03.98, 26 Godina
03.03.98, 26 Godina
Denisa Hindova vs. Laura Maluniakova - Međusobni mečevi
24.09.18 | kval. | Denisa Hindova | Laura Maluniakova | 0-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | Brno | zemlja |
Denisa Hindova form & Laura Maluniakova form
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.24 Finale | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 6-73, 7-65 | detalj meča | |
20.04.24 Polufinale | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Laura Maluniakova - Posljednji mečevi
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vanda Lukacs | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
25.06.19 kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.04.19 Polufinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
12.04.19 Četvrtfinale | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Morgane Van Den Bergh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.19 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.19 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.04.19 kval. | vs. Eva Siska | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.19 Četvrtfinale | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
28.02.19 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
26.02.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 2-6 | detalj meča |