MEČ
22.08.22 | 2. kolo kval. | Amira Badawi | Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 10-3 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Egypt
01.09.01, 22 Godina
01.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
15.09.02, 21 Godina
15.09.02, 21 Godina
Amira Badawi vs. Antonia Aragosa - Međusobni mečevi
22.08.22 | 2. kolo kval. | Amira Badawi | Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Amira Badawi form & Antonia Aragosa form
Amira Badawi - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-3, - Amira Badawi - odustajanje | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.08.22 kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
20.08.22 Polufinale | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-75, 7-63 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, Barbora Matusova - odustajanje | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
16.08.22 kval. | vs. Hana El Deeb | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Kenzy Moustafa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Nada Fouad | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
W15 Giza - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.12.21 kval. | vs. Leena Metwally | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Joody Elkady | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.07.21 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Farida Sabra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Elena Grekul | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Carolina Coletti | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Malak Abdel-Fattah | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.03.21 kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Antonia Aragosa - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Elina Nepliy | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Aisulu Zholbolat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 7-64, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daphne Belen Marquez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 5-7, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 2-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Bizzari | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Elena Bertea | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Gresova | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Vidula Amar | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Daria Artemyeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 7-62, 2-6, 11-13 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča |