MEČ
03.10.21 | 1. kolo kval. | Szymon Walkow | Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | Mouilleron Le | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Szymon Walkow | Karol Drzewiecki | |
1. servis % | 49/64 (77%) | 51/65 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/49 (86%) | 39/51 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 6/14 (43%) |
Osvojene break-lopte | 1/1 (100%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/65 (31%) | 12/64 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 0 |
Asovi | 8 | 8 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Szymon Walkow vs. Karol Drzewiecki - Međusobni mečevi
03.10.21 | 1. kolo kval. | Szymon Walkow | Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | detalj meča | Mouilleron Le | dvorana |
Szymon Walkow form & Karol Drzewiecki form
Szymon Walkow - Posljednji mečevi
Rennes Challenger - dvorana | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.21 kval. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
16.09.19 kval. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Sopot Challenger - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
21.01.19 kval. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.11.18 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
30.10.18 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
15.10.18 kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
12.08.18 Finale | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.08.18 Polufinale | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.08.18 Četvrtfinale | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Karol Drzewiecki - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
20.03.23 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
23.01.23 kval. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - odustajanje | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - odustajanje | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
28.01.20 kval. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | detalj meča |