MEČ
13.11.19 | 1. kolo | Nikita Mashtakov | Shahar Elbaz | 6-3, 6-4 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nikita Mashtakov | Shahar Elbaz | |
1. servis % | 40/58 (69%) | 52/70 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 27/52 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 10/18 (56%) |
Osvojene break-lopte | 4/14 (29%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/70 (47%) | 22/58 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/128 (54%) | 59/128 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shahar Elbaz | |
0-0 | ||
Nikita Mashtakov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nikita Mashtakov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Shahar Elbaz | |
0-0 | ||
Nikita Mashtakov | 5-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Shahar Elbaz | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Nikita Mashtakov | 2-0 | |
0-0, 15-15 | ||
3-0 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Nikita Mashtakov | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Shahar Elbaz | |
0-0, 30-0 | ||
Nikita Mashtakov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-4 | Shahar Elbaz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
03.02.97, 27 Godina
19040 $
03.02.97, 27 Godina
19040 $
Nikita Mashtakov vs. Shahar Elbaz - Međusobni mečevi
13.11.19 | 1. kolo | Nikita Mashtakov | Shahar Elbaz | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Nikita Mashtakov form & Shahar Elbaz form
Nikita Mashtakov - Posljednji mečevi
M15 Split - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Jan Kupcic | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Ivano Saric | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Dubrovnik - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-79, 10-8 | detalj meča | |
14.04.24 2. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Shahar Elbaz - Posljednji mečevi
M25 Meitar - tvrda | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 kval. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
11.10.18 Četvrtfinale | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detalj meča |