MEČ
17.04.06 | 1. kolo | Matthias Bachinger | Alessandro Giannessi | 6-1, 6-1 | Italy F10 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Matthias Bachinger vs. Alessandro Giannessi - Međusobni mečevi
17.04.06 | 1. kolo | Matthias Bachinger | Alessandro Giannessi | 6-1, 6-1 | detalj meča | Italy F10 | tvrda |
Matthias Bachinger form & Alessandro Giannessi form
Matthias Bachinger - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.01.23 kval. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
22.01.23 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Veigy - tepih | ||||
15.01.23 Finale | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.22 kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.22 kval. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - odustajanje | detalj meča | |
Lyon - zemlja | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
18.04.22 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
06.01.22 3. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Alessandro Giannessi - Posljednji mečevi
Munich - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sarasota Challenger - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
01.04.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča |