MEČ
30.10.19 | 1. kolo | Masi Sarpola | Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | M15 Parnu | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Masi Sarpola | Yan Sabanin | |
1. servis % | 36/64 (56%) | 33/65 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/36 (64%) | 22/33 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/28 (61%) | 13/32 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/65 (46%) | 24/64 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/129 (54%) | 59/129 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 2 | 15 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Masi Sarpola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Masi Sarpola | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Masi Sarpola | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
3-3 | Yan Sabanin | |
0-0 | ||
Masi Sarpola | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Masi Sarpola | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Masi Sarpola | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0 | ||
Masi Sarpola | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Masi Sarpola | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Yan Sabanin | |
0-0 | ||
Masi Sarpola | 5-3 | |
6-3 |
Finland
12.02.99, 25 Godina
12.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Masi Sarpola vs. Yan Sabanin - Međusobni mečevi
30.10.19 | 1. kolo | Masi Sarpola | Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Parnu | dvorana |
Masi Sarpola form & Yan Sabanin form
Masi Sarpola - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Shuhei Okamura | 6-76, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Arnaud Sewanou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-74, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Arvid Nordquist | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Lucas Renard | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Peter Sillanpaa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikael Martikainen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Bret Parko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Finland F3 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Finland F2 - zemlja | ||||
05.08.18 kval. | vs. Justin Roberts | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Yan Sabanin - Posljednji mečevi
M25 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gaziantep - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |