MEČ
12.10.23 | 2. kolo | Franco Agamenone | Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | Buenos Aires | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Franco Agamenone | Gonzalo Villanueva | |
1. servis % | 45/70 (64%) | 50/74 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/45 (71%) | 29/50 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/25 (48%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/74 (46%) | 26/70 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/144 (54%) | 66/144 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Franco Agamenone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Franco Agamenone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Agamenone | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Franco Agamenone | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Agamenone | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Franco Agamenone | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
(2) | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Gonzalo Villanueva | |
Franco Agamenone | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franco Agamenone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franco Agamenone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Franco Agamenone | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Franco Agamenone vs. Gonzalo Villanueva - Međusobni mečevi
12.10.23 | 2. kolo | Franco Agamenone | Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
03.04.19 | 1. kolo | Franco Agamenone | Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Pinamar | zemlja |
11.08.18 | 1. kolo kval. | Gonzalo Villanueva | Franco Agamenone | 7-68, 6-2 | detalj meča | Cordenons Challenger | zemlja |
25.02.18 | 2. kolo kval. | Gonzalo Villanueva | Franco Agamenone | 6-1, 6-3 | detalj meča | Punta Del | zemlja |
17.08.15 | Četvrtfinale | Gonzalo Villanueva | Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | detalj meča | Argentina F9 | zemlja |
13.04.15 | 2. kolo kval. | Franco Agamenone | Gonzalo Villanueva | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Chile F4 | zemlja |
Franco Agamenone form & Gonzalo Villanueva form
Franco Agamenone - Posljednji mečevi
Rome Challenger - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-74, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
01.04.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detalj meča |
Gonzalo Villanueva - Posljednji mečevi
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
San Miguel - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Collarini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-0, 5-2, Mariano Kestelboim - odustajanje | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča |