Guayaquil Challenger 2023 tenis rezultati uživo, tenis live

Guayaquil Challenger live, $80K, Službena webstranica

muškarci singl zemlja Ecuador Guayaquil Challenger Setovi 1 2 3 4 5
05.11.23
Finale
Alejandro Tabilo 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 2 2
04.11.23
Polufinale
Daniel Elahi Galan 2 6 7
Felipe Meligeni Alves 0 4 65
04.11.23
Polufinale
Alejandro Tabilo 2 6 6
Roman Andres Burruchaga 0 3 4
03.11.23
Četvrtfinale
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Hugo Dellien 0 1 2
03.11.23
Četvrtfinale
Alejandro Tabilo 2 6 6 6
Federico Coria 1 74 4 4
03.11.23
Četvrtfinale
Felipe Meligeni Alves 1 6 3
Facundo Diaz Acosta odustajanje 0 1 1
03.11.23
Četvrtfinale
Roman Andres Burruchaga 2 6 5 6
Camilo Ugo Carabelli 1 4 7 1
01.11.23
2. kolo
Hugo Dellien 2 6 4 6
Santiago Rodriguez Taverna 1 2 6 3
01.11.23
2. kolo
Federico Coria 2 4 6 6
Franco Agamenone 1 6 4 3
01.11.23
2. kolo
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Elias Ymer 0 3 2
01.11.23
2. kolo
Alejandro Tabilo 2 4 6 6
Matheus Pucinelli De Almeida 1 6 1 2
02.11.23
2. kolo
Felipe Meligeni Alves 2 5 6 6
Max Houkes 1 7 3 4
02.11.23
2. kolo
Camilo Ugo Carabelli 2 4 7 6
Luciano Darderi 1 6 65 2
02.11.23
2. kolo
Facundo Diaz Acosta 2 6 1 7
Marco Trungelliti 1 1 6 65
02.11.23
2. kolo
Roman Andres Burruchaga 2 5 6 6
Lukas Neumayer 1 7 0 4
30.10.23
1. kolo
Daniel Elahi Galan 1 6 6 4 5
Kilian Feldbausch odustajanje 0 3 7 0
30.10.23
1. kolo
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Joao Lucas Reis Da Silva 0 4 0
31.10.23
1. kolo
Marco Trungelliti 2 6 6
Gonzalo Bueno 0 0 4
31.10.23
1. kolo
Franco Agamenone 2 6 4 6
Oliver Crawford 1 3 6 1
31.10.23
1. kolo
Hugo Dellien 2 6 7
Alex Barrena 0 2 5
31.10.23
1. kolo
Federico Coria 2 6 5 6
Gerard Campana Lee 1 0 7 1
31.10.23
1. kolo
Elias Ymer 2 6 2 7
Rodrigo Pacheco Mendez 1 1 6 65
31.10.23
1. kolo
Alejandro Tabilo 2 6 6
Juan Bautista Torres 0 4 1
31.10.23
1. kolo
Felipe Meligeni Alves 2 4 6 6
Nicolas Mejia 1 6 2 4
31.10.23
1. kolo
Santiago Rodriguez Taverna 2 6 6
Tristan Boyer 0 1 4
31.10.23
1. kolo
Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Murkel Alejandro Dellien Velasco 0 3 2
31.10.23
1. kolo
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Andres Andrade 0 3 4
31.10.23
1. kolo
Max Houkes 2 6 6
Carlos Taberner 0 3 1
31.10.23
1. kolo
Roman Andres Burruchaga 2 6 6
Juan Manuel Cerundolo 0 4 2
31.10.23
1. kolo
Luciano Darderi 2 6 6
Dalibor Svrcina 0 2 3
31.10.23
1. kolo
Lukas Neumayer 2 6 2 6
Alvaro Guillen Meza 1 4 6 4
30.10.23
kval.
Carlos Taberner 2 7 6
Alex Barrena 0 5 3
30.10.23
kval.
Nicolas Mejia 2 6 2 6
Pedro Sakamoto 1 4 6 2
30.10.23
kval.
Max Houkes 2 6 6
Pedro Boscardin Dias 0 3 2
30.10.23
kval.
Gonzalo Bueno 2 6 6
Ignacio Buse 0 1 2
30.10.23
kval.
Juan Bautista Torres 2 6 6
Mateus Alves 0 3 1
30.10.23
kval.
Gerard Campana Lee 2 6 6
Nicolas Zanellato 0 3 4
29.10.23
1. kolo kval.
Pedro Sakamoto 2 6 6
Miguel Mateo Larrea 0 3 0
29.10.23
1. kolo kval.
Carlos Taberner 2 3 7 6
Wilson Leite 1 6 5 1
29.10.23
1. kolo kval.
Nicolas Mejia 2 6 7
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 0 2 65
29.10.23
1. kolo kval.
Mateus Alves 2 6 6
Arklon Huertas Del Pino 0 1 4
29.10.23
1. kolo kval.
Max Houkes 2 7 6
Gilbert Klier Junior 0 65 3
29.10.23
1. kolo kval.
Pedro Boscardin Dias 1 6 4
Andres Urrea odustajanje 0 0 1
29.10.23
1. kolo kval.
Gonzalo Bueno 2 6 3 6
Justin Roberts 1 4 6 4
29.10.23
1. kolo kval.
Alex Barrena 2 6 6
Angel Diaz Jalil 0 2 4
29.10.23
1. kolo kval.
Juan Bautista Torres 2 6 6
Francisco Castro 0 1 1
29.10.23
1. kolo kval.
Ignacio Buse 2 6 6
Adam Taylor 0 0 0
29.10.23
1. kolo kval.
Gerard Campana Lee 2 6 6
Boris Arias 0 3 0
29.10.23
1. kolo kval.
Nicolas Zanellato 2 6 6
Marcos Lee Chan Baratau 0 0 3
muškarci parovi zemlja Ecuador Guayaquil Challenger Setovi 1 2 3 4 5
04.11.23
Finale
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 2 6 6
Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 0 3 1
03.11.23
Polufinale
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 1 w/o
Angel Diaz Jalil/Alvaro Guillen Meza 0
03.11.23
Polufinale
Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 2 7 6
Mateus Alves/Pedro Boscardin Dias 0 5 4
02.11.23
Četvrtfinale
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 2 7 6
Andres Andrade/Ignacio Buse 0 66 4
02.11.23
Četvrtfinale
Angel Diaz Jalil/Alvaro Guillen Meza 1 w/o
Luciano Darderi/Juan Bautista Torres 0
02.11.23
Četvrtfinale
Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 2 6 6
Paulo Andre Saraiva Dos Santos/Andres Urrea 0 4 2
02.11.23
Četvrtfinale
Mateus Alves/Pedro Boscardin Dias 2 7 6
Boris Arias/Federico Zeballos 0 65 4
01.11.23
1. kolo
Boris Arias/Federico Zeballos 2 6 6
Alex Barrena/Juan Manuel Cerundolo 0 1 3
01.11.23
1. kolo
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 2 2 6 10
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 1 6 4 5
01.11.23
1. kolo
Luciano Darderi/Juan Bautista Torres 2 6 6 10
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez 1 72 1 8
01.11.23
1. kolo
Angel Diaz Jalil/Alvaro Guillen Meza 2 6 6
Matheus Pucinelli De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 0 4 2
01.11.23
1. kolo
Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 1 w/o
Hugo Dellien/Murkel Alejandro Dellien Velasco 0
01.11.23
1. kolo
Andres Andrade/Ignacio Buse 2 6 6
Gilbert Klier Junior/Pedro Sakamoto 0 4 0
01.11.23
1. kolo
Paulo Andre Saraiva Dos Santos/Andres Urrea 2 6 3 10
Nicolas Mejia/Rodrigo Pacheco Mendez 1 3 6 2
01.11.23
1. kolo
Mateus Alves/Pedro Boscardin Dias 2 6 6
Franco Agamenone/Roman Andres Burruchaga 0 3 4
<