MEČ
11.05.23 | 2. kolo | Daniil Glinka | Robin Bertrand | 7-5, 3-6, 7-5 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Daniil Glinka | Robin Bertrand | |
1. servis % | 62/97 (64%) | 59/103 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/62 (65%) | 36/59 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/35 (51%) | 23/44 (52%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/103 (43%) | 39/97 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 102/200 (51%) | 98/200 (49%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 9 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Glinka | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniil Glinka | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniil Glinka | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniil Glinka | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Glinka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Glinka | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Robin Bertrand | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Robin Bertrand | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniil Glinka vs. Robin Bertrand - Međusobni mečevi
26.05.23 | Četvrtfinale | Daniil Glinka | Robin Bertrand | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
11.05.23 | 2. kolo | Daniil Glinka | Robin Bertrand | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Daniil Glinka form & Robin Bertrand form
Daniil Glinka - Posljednji mečevi
Acapulco Challenger - tvrda | ||||
15.04.24 kval. | vs. Ryan Seggerman | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Andres Delgadillo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cuernavaca Challenger - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-74, 6-74 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - odustajanje | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 kval. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča |
Robin Bertrand - Posljednji mečevi
M25 Nottingham - tvrda | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.04.24 Finale | vs. Eliakim Coulibaly | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
20.04.24 Polufinale | vs. Max Wiskandt | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Moerani Bouzige | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Tauheed Browning | 6-0, 3-1, Tauheed Browning - odustajanje | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
14.04.24 Finale | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Maik Steiner | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Illya Beloborodko | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Adria Soriano Barrera | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
19.02.24 kval. | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-1, Alibek Kachmazov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Ilia Simakin | 6-75, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Carboni | 7-5, 6-4 | detalj meča |